SMDJ17CA-HRAT7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 2 740
Arkusz danych
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Comchip Technology
Taiwan Semiconductor Corporation
Comchip Technology
27,6V Zacisk 108,7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMDJ17CA-HRAT7
Numer produktu DigiKey
SMDJ17CA-HRAT7-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ17CA-HRAT7
Opis
TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
27,6V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
108,7A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
17V
Napięcie - przebicia (min.)
18,9V