SMDJ16A-HRA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
26V Zacisk 115,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMDJ16A-HRA
Numer produktu DigiKey
SMDJ16A-HRA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ16A-HRA
Opis
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AB
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
26V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
115,4A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
16V
Napięcie - przebicia (min.)
17,8V