SMDJ150CA-T7 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 15 123
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Comchip Technology
243V Zacisk 16,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMDJ150CA-T7
Numer produktu DigiKey
18-SMDJ150CA-T7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-SMDJ150CA-T7CT-ND - Taśma cięta (CT)
18-SMDJ150CA-T7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ150CA-T7
Opis
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SMDJ150CA-T7 Modele
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
243V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
16,5A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
150V
Napięcie - przebicia (min.)
167V