SMDJ11CA-HRAT7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 4 935
Arkusz danych
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
18,2V Zacisk 164,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMDJ11CA-HRAT7
Numer produktu DigiKey
SMDJ11CA-HRAT7-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ11CA-HRAT7
Opis
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AB
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
18,2V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
164,8A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
11V
Napięcie - przebicia (min.)
12,2V