SMD150F/33-2920-2
Numer produktu DigiKey
SMD150F/33-2920-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMD150F/33-2920-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
SMD150F/33-2920-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMD150F/33-2920-2
Opis
PTC RESET FUSE 33V 1.5A 2SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 33V 1.5 A Ih Montaż powierzchniowy 2-SMD
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMD150F/33-2920-2 Modele
Kategoria
Prąd - maks.
40 A
Producent
Littelfuse Inc.
Czas do wyzwolenia
5 s
Seria
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
80 mOhms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
2-SMD
Napięcie - maks.
33V
Rozmiar / wymiar
0,289" x 0,202" (7,35mm x 5,12mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
1.5 A
Grubość (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - wyzwalania (It)
3 A