SMD075F/60-2
Numer produktu DigiKey
SMD075F/60-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMD075F/60-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
SMD075F/60-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMD075F/60-2
Opis
PTC RESET FUSE 60V 750MA 2SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 60V 750 mA Ih Montaż powierzchniowy 2-SMD
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMD075F/60-2 Modele
Kategoria
Prąd - maks.
10 A
Producent
Littelfuse Inc.
Czas do wyzwolenia
300 ms
Seria
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
350 mOhms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
2-SMD
Napięcie - maks.
60V
Rozmiar / wymiar
0,290" x 0,202" (7,36mm x 5,12mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
750 mA
Grubość (maks.)
0,125" (3,18mm)
Prąd - wyzwalania (It)
1.5 A