SMCJ14CA
Numer produktu DigiKey
SMCJ14CALFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMCJ14CALFCT-ND - Taśma cięta (CT)
SMCJ14CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ14CA
Opis
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
23,2V Zacisk 64,7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMCJ14CA Modele
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
23,2V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
64,7A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
14V
Napięcie - przebicia (min.)
15,6V