SMCJ130A-HRAT7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 1 779
Arkusz danych
Bezpośrednie
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
YAGEO
YAGEO
209V Zacisk 7,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMCJ130A-HRAT7
Numer produktu DigiKey
SMCJ130A-HRAT7-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ130A-HRAT7
Opis
TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
209V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
7,2A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
130V
Napięcie - przebicia (min.)
144V