SMBJ8.5A-HRA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 298
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 2 988
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
14,4V Zacisk 41,7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ8.5A-HRA
Numer produktu DigiKey
SMBJ8.5A-HRA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ8.5A-HRA
Opis
TVS DIODE 8.5VWM 14.4V DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
14,4V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
41,7A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
600W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
8,5V
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - przebicia (min.)
9,44V