SMBJ150CA-HR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 13 165
Arkusz danych
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Microchip Technology
Similar
243V Zacisk 2,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ150CA-HR
Numer produktu DigiKey
SMBJ150CA-HR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ150CA-HR
Opis
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
243V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
2,5A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
600W
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
150V
Napięcie - przebicia (min.)
167V