SMAJ45CA
Numer produktu DigiKey
SMAJ45CALFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMAJ45CALFCT-ND - Taśma cięta (CT)
SMAJ45CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ45CA
Opis
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
72,7V Zacisk 5,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMAJ45CA Modele
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
72,7V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
5,5A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
400W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
45V
Napięcie - przebicia (min.)
50V