SMAJ220A
Numer produktu DigiKey
SMAJ220ALFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMAJ220ALFCT-ND - Taśma cięta (CT)
SMAJ220ALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ220A
Opis
TVS DIODE 220VWM 356VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
356V Zacisk 1,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMAJ220A Modele
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
356V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
1,1A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
400W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zabezpieczenie linii zasilającej
Tak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
220V
Obudowa / skrzynia
DO-214AC, SMA
Napięcie - przebicia (min.)
246V