SLD18U-017
Numer produktu DigiKey
SLD18U-017-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SLD18U-017
Opis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC P600
Szczegółowy opis
29,2V Zacisk 174,7A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Modele EDA/CAD
SLD18U-017 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
174,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
18V
Napięcie - przebicia (min.)
20V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
29,2V