SLD15U-017
Numer produktu DigiKey
F10925TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F10925CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SLD15U-017
Opis
TVS DIODE 15VWM 24.4VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24,4V Zacisk 209A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SLD15U-017 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
209A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
15V
Obudowa / skrzynia
P600, osiowe
Napięcie - przebicia (min.)
16,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
24,4V