SD24C-01FTG
Numer produktu DigiKey
F6446TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F6446CT-ND - Taśma cięta (CT)
F6446DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SD24C-01FTG
Opis
TVS DIODE 24VWM 42VC SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
42V Zacisk 7A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-323
Modele EDA/CAD
SD24C-01FTG Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
450W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Seria
Pojemność przy częstotliwości
50pF przy 1MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V (maks.)
Obudowa / skrzynia
SC-76, SOD-323
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
42V
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
7A (8/20µs)