S8008RTP
Numer produktu DigiKey
S8008RTP-ND
Producent
Numer produktu producenta
S8008RTP
Opis
SCR 800V 8A TO-220AB-R
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
SCR 800 V 8 A Standardowe odzyskiwanie Otwór przelotowy TO-220AB-R
Kategoria
Prąd - stan włączony (It (RMS)) (maks.)
8 A
Producent
Littelfuse Inc.
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
30 mA
Opakowanie
Rurka
Prąd - stan wyłączony, (maks.)
10 µA
Status części
Aktywny
Prąd - udar niepowtarzalny 50, 60Hz (Itsm)
83A, 100A
Napięcie - stan wyłączony
800 V
Typ SCR
Standardowe odzyskiwanie
Napięcie - wyzwalania bramki (Vgt) (maks.)
1.5 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prąd - wyzwalania bramki (lgt) (maks.)
15 mA
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - stan włączony (Vtm)) (maks.)
1.6 V
Obudowa / skrzynia
TO-220-3
Prąd - stan włączony (It (AV)) (maks.)
5.1 A