PSX3XLFL0800X
Numer produktu DigiKey
5666-PSX3XLFL0800X-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSX3XLFL0800X
Opis
FUSE SEMI 1500VDC 3XL SIZE 800A
Szczegółowy opis
800A ~ 1,5kV= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Pătrat Mocowanie śrubowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
Prostokątne
Prąd znamionowy (A)
800A
Rozmiar / wymiar
5,043" x 2,894" x 3,130" (128,10mm x 73,50mm x 79,50mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1,5kV=