PSX1XLFL0250X
Numer produktu DigiKey
5666-PSX1XLFL0250X-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSX1XLFL0250X
Opis
FUSE SEMI 1500VDC 1XL SIZE 250A
Szczegółowy opis
250A ~ 1,5kV= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Pătrat Mocowanie śrubowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
Prostokątne
Prąd znamionowy (A)
250A
Rozmiar / wymiar
4,988" x 2,028" x 2,264" (126,70mm x 51,50mm x 57,50mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1,5kV=