PSR070FS0050Z
Numer produktu DigiKey
5666-PSR070FS0050Z-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSR070FS0050Z
Opis
FUSE SQUARE 50A 1.3KVAC/1KVDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50A 1,3kV~ ~ 1kV= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Pătrat Mocowanie śrubowe
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
1kV=
Producent
Littelfuse Inc.
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Seria
Zastosowania
Półprzewodniki
Opakowanie
Skrzynka
Funkcje
Wskazujący
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
CCC, CE, cURus, UL
Typ mocowania
Mocowanie śrubowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Pătrat
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
100kA~, 150kA=
Prąd znamionowy (A)
50A
Rozmiar / wymiar
2,913" x 1,693" x 1,929" (74,00mm x 43,00mm x 49,00mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
1,3kV~