PSR032US0800X | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 5666-PSR032US0800X-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | PSR032US0800X |
Opis | FUSE SQUARE 800A 700VAC/600VDC |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 21 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 800A 700V~ ~ 600V= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Pătrat Mocowanie śrubowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Napięcie znamionowe - prąd stały 600V= |
Producent Littelfuse Inc. | Czas odpowiedzi Szybkie dmuchanie |
Seria | Zastosowania Półprzewodniki |
Opakowanie Skrzynka | Funkcje Wskazujący |
Status części Aktywny | Agencja zatwierdzająca CE, cURus, UL |
Typ mocowania Mocowanie śrubowe | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Typ bezpiecznika topikowego Pătrat | Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym 200kA~, 150kA= |
Prąd znamionowy (A) 800A | Rozmiar / wymiar 1,898" x 2,362" x 2,598" (48,20mm x 60,00mm x 66,00mm) (dł. x szer. x wys.) |
Napięcie znamionowe - prąd zmienny 700V~ | Topnienie I²t 60125.0 |