PSR031FS0250Z
Numer produktu DigiKey
5666-PSR031FS0250Z-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSR031FS0250Z
Opis
FUSE SQUARE 250A 700VAC/600VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
250A 700V~ ~ 600V= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Pătrat Mocowanie śrubowe
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
600V=
Opakowanie
Zbiorcze
Agencja zatwierdzająca
CCC, CE, cURus, UL
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
1,969" x 2,028" x 2,264" (50,00mm x 51,50mm x 57,50mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
250A
Topnienie I²t
3789.0
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
700V~