PSR030FS0450Z
Numer produktu DigiKey
5666-PSR030FS0450Z-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSR030FS0450Z
Opis
FUSE SQUARE 450A 700VAC/600VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
450A 700V~ ~ 600V= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Pătrat Mocowanie śrubowe
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
600V=
Opakowanie
Zbiorcze
Agencja zatwierdzająca
CCC, CE, cURus, UL
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
1,969" x 1,693" x 1,929" (50,00mm x 43,00mm x 49,00mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
450A
Topnienie I²t
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
700V~