PSR030FS0200Z
Numer produktu DigiKey
5666-PSR030FS0200Z-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSR030FS0200Z
Opis
FUSE SQUARE 200A 700VAC/600VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
200A 700V~ ~ 600V= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Pătrat Mocowanie śrubowe
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
600V=
Producent
Littelfuse Inc.
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Seria
Zastosowania
Półprzewodniki
Opakowanie
Zbiorcze
Agencja zatwierdzająca
CCC, CE, cURus, UL
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ mocowania
Mocowanie śrubowe
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
200kA~, 150kA=
Typ bezpiecznika topikowego
Pătrat
Rozmiar / wymiar
1,969" x 1,693" x 1,929" (50,00mm x 43,00mm x 49,00mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
200A
Topnienie I²t
3012.0
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
700V~