PPG102A6
Numer produktu DigiKey
5666-PPG102A6-ND
Producent
Numer produktu producenta
PPG102A6
Opis
SENSOR RTD 1KOHM 0.06% RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 kOhms oporowe czujniki temperatury (RTD) Platyna (Pt) ±0,06% 3850ppm/°C Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PPG102A6 Modele
Temperatura robocza
-200°C - 600°C
Producent
Littelfuse Inc.
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Dokładność
±0,15°C
Opakowanie
Zbiorcze
Współczynnik temperaturowy
3850ppm/°C
Status części
Aktywny
Prąd
1 mA
Rezystancja przy 0°C
1 kOhms
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Tolerancja rezystancji
±0,06%