P3500S3NLRP-A
Numer produktu DigiKey
18-P3500S3NLRP-ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-P3500S3NLRP-ACT-ND - Taśma cięta (CT)
18-P3500S3NLRP-ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
P3500S3NLRP-A
Opis
THYRISTOR 320V 3KA DO-214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
320V Stan wyłączony 3 kA Tyrystor TVS o prądzie Ipp DO-214AB, SMC
Kategoria
Prąd - podtrzymania (Ih)
50 mA
Producent
Littelfuse Inc.
Liczba elementów
1
Seria
Pojemność
450pF (maks.)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - przerzutu
400V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - stan wyłączony
320V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - stan włączony
4 V