NANOSMDCH030F/24-02
Numer produktu DigiKey
F10984TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F10984CT-ND - Taśma cięta (CT)
F10984DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NANOSMDCH030F/24-02
Opis
PTC RESET FUSE 24V 300MA 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 24V 300 mA Ih Montaż powierzchniowy 1206 (3216 metryczne)
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
500 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
1.95 Ohms
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Napięcie - maks.
24V
Rozmiar / wymiar
0,134" x 0,071" (3,40mm x 1,80mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
300 mA
Grubość (maks.)
0,049" (1,25mm)
Prąd - wyzwalania (It)
820 mA
Agencja zatwierdzająca
UL
Prąd - maks.
10 A