NANOSMDCH010F-02
Numer produktu DigiKey
NANOSMDCH010F-02TR-ND - Taśma i szpula (TR)
NANOSMDCH010F-02CT-ND - Taśma cięta (CT)
NANOSMDCH010F-02DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NANOSMDCH010F-02
Opis
PTC RESET FUSE 30V 100MA 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 30V 100 mA Ih Montaż powierzchniowy 1206 (3216 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Prąd - maks.
10 A
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
1.1 Ohms
Digi-Reel®
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
10 Ohms
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - maks.
30V
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne), wklęsłe
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
100 mA
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,59mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
350 mA
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)