NANOASMDCH035F/30-2
Numer produktu DigiKey
18-NANOASMDCH035F/30-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-NANOASMDCH035F/30-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
NANOASMDCH035F/30-2
Opis
PTC RESET FUSE 30V 350MA 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 30V 350 mA Ih Montaż powierzchniowy 1206 (3216 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
400 mOhms
Producent
Littelfuse Inc.
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
2.2 Ohms
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q200
Typ
Polimerowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - maks.
30V
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne), wklęsłe
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
350 mA
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,062" (3,20mm x 1,58mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
1.75 A
Grubość (maks.)
0,045" (1,14mm)
Prąd - maks.
20 A