MINISMDC030F-2
Numer produktu DigiKey
MINISMDC030F-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
MINISMDC030F-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
MINISMDC030F-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MINISMDC030F-2
Opis
PTC RESET FUSE 30V 300MA 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 30V 300 mA Ih Montaż powierzchniowy 1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
100 ms
Producent
Littelfuse Inc.
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
200 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
1.75 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Napięcie - maks.
30V
Rozmiar / wymiar
0,179" x 0,128" (4,55mm x 3,24mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
300 mA
Grubość (maks.)
0,035" (0,89mm)
Prąd - wyzwalania (It)
600 mA
Agencja zatwierdzająca
CSA, TUV, UL
Prąd - maks.
40 A