MINIASMDC150F/24-2
Numer produktu DigiKey
MINIASMDC150F/24-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
MINIASMDC150F/24-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
MINIASMDC150F/24-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MINIASMDC150F/24-2
Opis
PTC RESET FUSE 24V 1.5A 1812
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 24V 1.5 A Ih Montaż powierzchniowy 1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
1.5 s
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
40 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
120 mOhms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie - maks.
24V
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
1.5 A
Prąd - wyzwalania (It)
3 A
Rozmiar / wymiar
0,181" x 0,128" (4,60mm x 3,24mm) (dł. x szer.)
Prąd - maks.
20 A
Grubość (maks.)
0,076" (1,94mm)