MINIASMDC125F/16-2
Numer produktu DigiKey
MINIASMDC125F/16-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
MINIASMDC125F/16-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
MINIASMDC125F/16-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MINIASMDC125F/16-2
Opis
PTC RESET FUSE 16V 1.25A 1812
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 16V 1.25 A Ih Montaż powierzchniowy 1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
400 ms
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
50 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
140 mOhms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie - maks.
16V
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
1.25 A
Prąd - wyzwalania (It)
2.5 A
Rozmiar / wymiar
0,181" x 0,128" (4,60mm x 3,24mm) (dł. x szer.)
Prąd - maks.
100 A
Grubość (maks.)
0,019" (0,48mm)