MINIASMDC110F/24-2
Numer produktu DigiKey
MINIASMDC110F/24-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
MINIASMDC110F/24-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
MINIASMDC110F/24-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MINIASMDC110F/24-2
Opis
PTC RESET FUSE 24V 1.1A 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 24V 1.1 A Ih Montaż powierzchniowy 1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
500 ms
Producent
Littelfuse Inc.
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
60 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
180 mOhms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Polimerowe
Kwalifikacja
AEC-Q200
Napięcie - maks.
24V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
1.1 A
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Prąd - wyzwalania (It)
2.2 A
Rozmiar / wymiar
0,181" x 0,128" (4,60mm x 3,24mm) (dł. x szer.)
Prąd - maks.
20 A
Grubość (maks.)
0,057" (1,46mm)