MICROSMDCH010F-02
Numer produktu DigiKey
MICROSMDCH010F-02TR-ND - Taśma i szpula (TR)
MICROSMDCH010F-02CT-ND - Taśma cięta (CT)
MICROSMDCH010F-02DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MICROSMDCH010F-02
Opis
PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 30V 100 mA Ih Montaż powierzchniowy 1210 (3225 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Prąd - maks.
10 A
Producent
Littelfuse Inc.
Czas do wyzwolenia
100 ms
Seria
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
1.2 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
11 Ohms
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Polimerowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - maks.
30V
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne), wklęsłe
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
100 mA
Rozmiar / wymiar
0,127" x 0,102" (3,22mm x 2,58mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
350 mA
Grubość (maks.)
0,038" (0,97mm)