MICROSMD010F-2
Numer produktu DigiKey
MICROSMD010F-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
MICROSMD010F-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
MICROSMD010F-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MICROSMD010F-2
Opis
PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 30V 100 mA Ih Montaż powierzchniowy 1210 (3225 metryczne), wklęsłe
Modele EDA/CAD
MICROSMD010F-2 Modele
Kategoria
Czas do wyzwolenia
1 s
Producent
Littelfuse Inc.
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
2.1 Ohms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
15 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Montaż powierzchniowy
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne), wklęsłe
Napięcie - maks.
30V
Rozmiar / wymiar
0,127" x 0,102" (3,22mm x 2,58mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
100 mA
Grubość (maks.)
0,033" (0,85mm)
Prąd - wyzwalania (It)
250 mA
Agencja zatwierdzająca
CSA, TUV, UL
Prąd - maks.
10 A