MG12450WB-BN2MM jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
IXYS
W magazynie: 2
Arkusz danych
IGBT Moduł Ogranicznik pola wykopu Półmostek 1200 V 600 A 1950 W Montaż na podstawie montażowej WB
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Building Automation – Protect/Sense/Control
MG12450WB-BN2MM
Numer produktu DigiKey
F6488-ND
Producent
Numer produktu producenta
MG12450WB-BN2MM
Opis
IGBT MODULE 1200V 600A 1950W WB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vce (wł.) (maks.) przy Vge, Ic
1,7V przy 15V, 450A (typ.)
Producent
Littelfuse Inc.
Prąd - graniczny kolektora (maks.)
1 mA
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność wejściowa (Cies) przy Vce
32 nF @ 25 V
Status części
Nieaktualne
Wejście
Standard
Typ IGBT
Ogranicznik pola wykopu
Termistor NTC
Tak
Konfiguracja
Półmostek
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
1200 V
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
600 A
Obudowa / skrzynia
Moduł
Moc - maks.
1950 W