MG12150W-XN2MM
Numer produktu DigiKey
F6697-ND
Producent
Numer produktu producenta
MG12150W-XN2MM
Opis
IGBT MOD 1200V 200A 625W MOD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
IGBT Moduł Ogranicznik pola wykopu Falownik trójfazowy 1200 V 200 A 625 W Montaż na podstawie montażowej Moduł
Kategoria
Vce (wł.) (maks.) przy Vge, Ic
1,7V przy 15V, 150A (typ.)
Producent
Littelfuse Inc.
Prąd - graniczny kolektora (maks.)
1 mA
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność wejściowa (Cies) przy Vce
10.5 nF @ 25 V
Status części
Nieaktualne
Wejście
Standard
Typ IGBT
Ogranicznik pola wykopu
Termistor NTC
Tak
Konfiguracja
Falownik trójfazowy
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
1200 V
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
200 A
Obudowa / skrzynia
Moduł
Moc - maks.
625 W