MG06300D-BN4MM jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
IGBT Moduł Półmostek 600 V 400 A 940 W Montaż na podstawie montażowej D3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Building Automation – Protect/Sense/Control
MG06300D-BN4MM
Numer produktu DigiKey
F6478-ND
Producent
Numer produktu producenta
MG06300D-BN4MM
Opis
IGBT MODULE 600V 400A 940W D3
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - graniczny kolektora (maks.)
1 mA
Producent
Littelfuse Inc.
Pojemność wejściowa (Cies) przy Vce
19 nF @ 25 V
Opakowanie
Zbiorcze
Wejście
Standard
Status części
Nieaktualne
Termistor NTC
Brak
Konfiguracja
Półmostek
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
600 V
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
400 A
Obudowa / skrzynia
Moduł
Moc - maks.
940 W
Obudowa dostawcy urządzenia
D3
Vce (wł.) (maks.) przy Vge, Ic
1,45V przy 15V, 300A (typ.)