MDCG-4-12-18
Numer produktu DigiKey
HE574-ND
Producent
Numer produktu producenta
MDCG-4-12-18
Opis
SWITCH REED SPST-NO 350MA 140V
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kontaktron z korpusem szklanym Przełącznik Reed SPST-NO 12 - 18AT Zakres pracy 10W 350mA (~), 500mA (=) 140 V Otwór przelotowy
Kategoria
Moc - znamionowa
10W
Producent
Littelfuse Inc.
Czas pracy
0.6 ms
Seria
Czas zwalniania
0.2 ms
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Osiowa
Typ
Kontaktron z korpusem szklanym
Długość - całkowita
1,590" (40,39mm)
Obwód
SPST-NO
Rozmiar - korpus
0,090" x 0,600" (2,28mm x 15,24mm) (śr. x dł.)
Zakres pracy
12 - 18AT
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prąd - przełączania
350mA (~), 500mA (=)
Pojemność
0.2 pF
Napięcie - zmienne przełączania
140 V
Prąd - przenoszony
1,2A (=)
Napięcie - stałe przełączania
200 V