MD16110A-DKM2MM
Numer produktu DigiKey
F6461-ND
Producent
Numer produktu producenta
MD16110A-DKM2MM
Opis
DIODE MODULE GP 1600V 110A A3
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 1600 V 110A Montaż na podstawie montażowej Moduł A-3
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.6 V @ 350 A
Producent
Littelfuse Inc.
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
500 µA @ 1600 V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Technologia
Standard
Obudowa / skrzynia
Moduł A-3
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
1600 V
Obudowa dostawcy urządzenia
A3
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
110A