MAC15A10G
Numer produktu DigiKey
MAC15A10GOS-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAC15A10G
Opis
TRIAC 800V 15A TO220AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
TRIAC Standard 800 V 15 A Otwór przelotowy TO-220AB
Kategoria
Prąd - wyzwalania bramki (lgt) (maks.)
50 mA
Producent
Littelfuse Inc.
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
40 mA
Opakowanie
Skrzynka
Konfiguracja
Pojedynczy
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Typ triaka
Standard
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - stan wyłączony
800 V
Obudowa / skrzynia
TO-220-3
Prąd - stan włączony (It (RMS)) (maks.)
15 A
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AB
Napięcie - wyzwalania bramki (Vgt) (maks.)
2 V
Bazowy numer produktu
Prąd - udar niepowtarzalny 50, 60Hz (Itsm)
150A przy 60Hz