LTKAK6-076C nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
140V Zacisk 6000A (6kA) (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy Wypustka SMTO-218
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
LTKAK6-076C
Numer produktu DigiKey
F7376TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F7376CT-ND - Taśma cięta (CT)
F7376DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LTKAK6-076C
Opis
TVS DIODE 76VWM 140V SMTO218 TAB
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
140V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
6000A (6kA) (8/20µs)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
4500pF przy 10kHz
Typ
Zener
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
76V
Obudowa / skrzynia
Niestandardowy SMD
Napięcie - przebicia (min.)
85V