LTKAK6-058C-TP
Numer produktu DigiKey
F7087-ND
Producent
Numer produktu producenta
LTKAK6-058C-TP
Opis
TVS DIODE 58VWM 110V SMTO218 TAB
Szczegółowy opis
110V Zacisk 6000A (6kA) (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy Wypustka SMTO-218
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
110V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
6000A (6kA) (8/20µs)
Opakowanie
Rurka
Pojemność przy częstotliwości
6500pF przy 10kHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
58V
Napięcie - przebicia (min.)
64V