LTKAK10-076C
Numer produktu DigiKey
18-LTKAK10-076CTR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-LTKAK10-076CCT-ND - Taśma cięta (CT)
18-LTKAK10-076CDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LTKAK10-076C
Opis
TVS DIODE 76VWM 140V SMTO218 TAB
Szczegółowy opis
140V Zacisk 10000A (10kA) (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy Wypustka SMTO-218
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
140V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
10000A (10kA) (8/20µs)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
6500pF przy 10kHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
76V
Napięcie - przebicia (min.)
85V