LTKAK10-058C-TP
Numer produktu DigiKey
F7089-ND
Producent
Numer produktu producenta
LTKAK10-058C-TP
Opis
TVS DIODE 58VWM 110V SMTO218 TAB
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
110V Zacisk 10000A (10kA) (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy Wypustka SMTO-218
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
110V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
10000A (10kA) (8/20µs)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Rurka
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
8500pF przy 10kHz
Typ
Zener
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
58V
Obudowa / skrzynia
Niestandardowy SMD
Napięcie - przebicia (min.)
64V