LSIC2SD065A16A
Numer produktu DigiKey
F11898-ND
Producent
Numer produktu producenta
LSIC2SD065A16A
Opis
DIODE SIL CARB 650V 38A TO220-2L
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 650 V 38A Otwór przelotowy TO-220-2L
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prędkość
Zerowy czas regeneracji > 500mA (Io)
Prod.
Czas regeneracji wstecznej (trr)
0 ns
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 µA @ 650 V
Opakowanie
Rurka
Pojemność przy Vr, F
730pF przy 1V, 1MHz
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
650 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220-2L
Prąd - średni wyprostowany (Io)
38A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.8 V @ 16 A