LMIN030.V
Numer produktu DigiKey
LMIN030.V-ND
Producent
Numer produktu producenta
LMIN030.V
Opis
FUSE AUTO 30A 32VAC 32VDC BLADE
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 A 32 V ~ 32 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Motoryzacja Wymagany uchwyt Nóż miniaturowy (niskoprofilowy)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LMIN030.V Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
32 V
Prod.
Napięcie znamionowe - prąd stały
Seria
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Opakowanie
Skrzynka
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
SAE, UL
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Kolor
Zielone
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,429" x 0,150" x 0,331" (10,90mm x 3,80mm x 8,40mm) (dł. x szer. x wys.)