L75QS090.V
Numer produktu DigiKey
5666-L75QS090.V-ND
Producent
Numer produktu producenta
L75QS090.V
Opis
750VDC HIGHSPEED SEMICONDUCTOR F
Szczegółowy opis
90A ~ 750V= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta Mocowanie śrubowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
1,000" x 2,875" (25,40mm x 73,03mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
90A
Topnienie I²t
625.0
Napięcie znamionowe - prąd stały
750V=