L70QS080.V
Numer produktu DigiKey
L70QS080.V-ND
Producent
Numer produktu producenta
L70QS080.V
Opis
FUSE CARTRIDGE 80A 700VAC/VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
80A 700V~ ~ 700V= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta Mocowanie śrubowe
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
700V=
Producent
Littelfuse Inc.
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Seria
Zastosowania
Półprzewodniki
Opakowanie
Zbiorcze
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ mocowania
Mocowanie śrubowe
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
200kA~, 50kA=
Typ bezpiecznika topikowego
Kaseta
Obudowa / skrzynia
Cylindryczny, zacisk płytkowy (śruba)
Prąd znamionowy (A)
80A
Rozmiar / wymiar
1,000" x 2,875" (25,40mm x 73,03mm) (śr. x dł.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
700V~