L50S080.T
Numer produktu DigiKey
5666-L50S080.T-ND
Producent
Numer produktu producenta
L50S080.T
Opis
FUSE CARTRIDGE 80A 500VAC/450VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
80A 500V~ ~ 450V= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta Mocowanie śrubowe
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
500V~
Producent
Littelfuse Inc.
Napięcie znamionowe - prąd stały
450V=
Seria
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Opakowanie
Skrzynka
Zastosowania
Półprzewodniki
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, UR
Typ mocowania
Mocowanie śrubowe
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
200kA~, 20kA=
Typ bezpiecznika topikowego
Kaseta
Obudowa / skrzynia
Cylindryczny, zacisk płytkowy (śruba)
Prąd znamionowy (A)
80A
Rozmiar / wymiar
1,000" x 2,126" (25,40mm x 54,00mm) (śr. x dł.)