HE3351A2400
Numer produktu DigiKey
HE129-ND
Producent
Numer produktu producenta
HE3351A2400
Opis
RELAY REED SPST 1A 24V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przekaźnik kontaktronowy SPST-NO (1 Form A) 24V= Cewka Otwór przelotowy
Kategoria
Prąd cewki
12 mA
Producent
Littelfuse Inc.
Typ cewki
Bez podtrzymania
Seria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Opakowanie
Rurka
Napięcie wymuszenia działania
18V=
Status części
Nieaktualne
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2V=
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Czas pracy
1 ms
Napięcie cewki
24V=
Czas zwalniania
1 ms
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Temperatura robocza
-20°C - 85°C
Prąd znamionowy styku
1 A
Rezystancja cewki
2 kOhms
Napięcie przełączania
300V= (maks.)